درباره ما

شرکت صنعتى آبشار توليد کننده لوازم خانگی ، در سال ۱۳۶۵ فعاليت خود را با طراحى و ساخت اولين تايمر الکترونيکى براى ماشينهاى لباسشويى در کارگاهى واقع در شهر تبريز آغاز نمود و پس از گذشت يک سال، براى اولين بار در ايران موفق به طراحى و توليد ماشينهاى لباسشويى اتوماتيک با سيستم کنترل الکترونيکى گرديد.
در سال ۱۳۷۳، شرکت آبشار با انتقال به کارخانه جديد خود واقع در شهرک صنعتى رجائى تبريز، توسعه يافته و توليد انبوه محصولات خود را آغاز نمود.
شرکت آبشار در سال ۱۳۷۸ موفق به استقرار سيستم مديريت کيفيت براى طراحى و توليد محصولات خود شده و به اخذ اولين گواهينامه بين المللى ايزو ۹۰۰۱ در صنعت لوازم خانگى ايران از موسسه RWTUW آلمان نائل گرديد. متعاقب آن در سال ۲۰۰۰ ميلادى جايزه ستاره طلائى کيفيت ژنو ۲۰۰۰ از سوى موسسه مشاوره اى BID اسپانيا به اين شرکت اهدا گرديد. ‏‏‎
در سال ۱۳۸۳ به پاس بيش از دو دهه تلاش و اهتمام شرکت در ارائه محصولات با کيفيت و استاندارد، از سوى وزارت صنايع به عنوان واحد نمونه و از طرف موسسه استاندارد به عنوان واحد نمونه کيفى انتخاب گرديد.
در سالهای اخیر این شرکت با افزودن محصولات جدید نظیر انواع کولرهای آبی ، سبری خردکن و اخیرا هودهای آشپزخانه و اجاق گازهای توکار صفحه ای، سبد محصولات حود را کامل تر نموده و در نتیجه طیف مشتریان خود را گسترش داده است و محصولات خود را از طريق نمايندگيهاى فروش فعال خود در سراسر کشور عرضه مى نمايد و خدمات پس از فروش محصولات نيز توسط سرويسکاران مجرب شرکت در اقصى نقاط کشور ارائه مى شود.
 

اخبار شرکت

با عنایت و یاری خداوند متعال، و تلاش همکاران و عزیزان دست اند کار، نسخه جدید وب سایت شرکت آبشار راه اندازی شد. لطفاً شما عزیزان نیز با ارائه نظرات و پیشنهادات خویش ما را یاری فرمائید.